Když banky nepomohou!

Když banky nepomohou!

Jsou to právě banky, které by pro nás měly bát prvním místem, kam zamíříme v případě finančního problému. Jejich vyškolení pracovníci dokáží poradit a podat pomocnou ruku. Zajímavé produkty v oblasti finanční sféry pro nás znamenají úsporu peněz, času a mnoho dalšího. Ovšem jiné měřítko mají bankovní instituce v případě spotřebitelských úvěrů nebo hypoték.

podpis smlouvy

V takové chvíli sice dokáží potencionálnímu klientovi podat pomocnou ruku, ale jen za předpokladu, že vyhoví všem předepsaným měřítkům. Ty ovšem bývají často nekompromisní a stačí jedno pochybení a s vytouženými penězi se můžete rozloučit. Špatná finanční minulost, nižší příjem nebo vzdělání…to vše mohou být aspekty, na které při schvalování úvěru banka pohlíží. Pokud vám banka toužený úvěr zamítne, ještě není nic ztraceno. Existují nebankovní společnosti, které vás přivítají doslova s otevřenou náručí. Specializují se totiž právě na klienty, kterým byl z jakéhokoliv důvodu úvěr v bance zamítnut.

Nebankovní společnosti jsou tu pro problémové klienty

peněženka s kartou

Když za vámi banka, rodina i známí zavřou dveře, je tu ještě jedna možnost, která může vše obrátit na vaší stranu. Jedná se o půjčku, kterou nabízejí nebankovní společnosti. Věřte nebo ne, ale jedná se o čistě legální alternativu, která dokáže často vytáhnout trn z oka. Otevřenou náruč tak mají senioři, maminky na mateřské dovolené, drobní živnostníci nebo studenti. Zkrátka skupina rizikových klientů, kterým banky nikdy výhodný úvěr nenabídnou. Nebankovní společnosti totiž nezatěžují své potencionální klienty zbytečným prověřováním v nejrůznějších registrech dlužníků nebo složitě nezkoumají výši jejich měsíční mzdy.

Rychlé půjčky pár dní před výplatou nebo hypotéka bez dokládání příjmů jsou právě produkty, na které můžete u těchto společností narazit. Výhoda těchto produktů je hlavně rychlost vyřízení.