Jak se smířit se smrtí milované osoby?

Existují tisíce citátů o lásce, a o zlomeném srdci, ale žádný z nich nedokáže přesně vyjádřit bolest ze ztráty milovaného partnera, který předčasně odešel na věčnost. Jak se s tím smířit?

Čím je láska větší, tím více nás může zranit

Nikdo neví, kdy nastane jeho čas. Snad možná proto je život tak krásný, protože každá minuta, kterou můžeme trávit se svou láskou, je jedinečná a neskutečně cenná. A čím více toho druhého milujeme, tím víc nás jeho nečekaná ztráta může zranit.

zapálená svíčka

Po dlouhé nemoci, nebo náhle? Co je horší?

Někteří tvrdí, že horší je ztratit někoho, kdo odešel náhle, jelikož když je dlouho nemocný, máme čas se na to připravit. Ale dá se vůbec na něco takového připravit? Sedíte vedle jeho lůžka, sledujete propadlé tváře, a slábnoucí tělo, a stejně tak nějak očekáváte, že se jako zázrakem vyléčí, a vrátí se vám domů. Není to hloupé, ani naivní. To je láska. Když si neumíte život bez toho druhého představit. A proto i tento způsob odchodu bolí, jelikož jste náhle nepřišli jen o milovanou osobu, ale o naděje, do kterých jste po celou tu dobu vkládali veškerou energii.

otevřená kniha

Jaká je normální doba truchlení?

Nic jako průměrná, či očekávaná doba truchlení neexistuje. Možná vám budou říkat, že už to přeháníte, a truchlíte dlouho, ale neposlouchejte je. To vy jste přišli o část sebe samého, o osobu, která pro vás dělala svět krásnějším. Nikdo nemá právo vám říkat, jak dlouho máte truchlit. Představte si však, jak by to bylo, kdybyste zemřeli vy, a ne vaše drahá polovička. Představte si sebe jako ducha, který se dívá na svoji lásku, která se jen hroutí, a zapomíná žít. Nezní to strašně? Co byste chtěli? Aby se utrápil ke smrti, nebo prožil život v zármutku? Ne, o tom láska není. Chtěli byste aby žil dál, užíval si života, a vás nosil jako krásnou vzpomínku ve svém srdci, jako naději, že na světě existuje něco dobrého.

Tudy cesta nevede

Neklesejte však na dno, a nesnažte se bolest otupit pomocí alkoholu, nebo drog. Toho jsou lidé schopní po pouhém rozchodu, který lze ještě zvrátit, a po smrti milovaného je tato cesta tak nějak zářivější a jasnější. A ačkoliv vám zprvu možná toto otupení pomůže, postupně vás pohltí, a pošle do prázdnoty tak rychle, že než se vzpomenete, budete jen prázdnou schránkou. 

Tajemství masáží s vyvrcholením

Jako předehru vám masérka může nabídnout společnou sprchu, při které se dokonale uvolníte a seznámíte se s jejími doteky. Při samotné masáži je obvykle zcela nahá nebo se dle vašich představ oblékne do svůdného spodního prádla, košilky nebo krajkových punčoch.
Žena často používá techniku body to body, při které se o vás tře celým svým tělem. Zažijete příjemné pocity od erotického napětí až po extrémní vzrušení. Z masáže si tak odnesete nezapomenutelný hluboký prožitek. Další nabízenou praktikou může být footjob, při které žena masíruje erotogenní zóny a intimních partie pomocí nohou.
nahá v županu
Jak už to u erotických masáží bývá zvykem, na konci vás čeká intenzivní orgasmus. Budete tak odcházet plní energie a může to být rovněž velkým přínosem pro vaše zdraví a psychiku. Není proto vůbec na škodu, když si přečtete souhrn pozitiv erotických masáží.
· Prokrvuje celé tělo a zlepšuje erekci.
· Ochrání vás před nemocemi.
· Zvyšuje chuť na sex.
· Zvedne vám náladu.
· Zmírňuje bolesti hlavy a svalů.
· Odbourává stres a únavu.
· Zajistí lepší spánek.
Tantrická masáž
Tantra masáž je unikátní rituál plný tělesné smyslnosti a něžné péče. K masírování žena často používá horké ručníky namočené v aroma lázni, ovívání a hlazení kožešinkami a peřím. Následuje smyslná masáž od hlavy až po konečky prstů u nohou, a to včetně intimních partií. Na vaše přání může být součástí tantrické masáže také masáž prostaty, na které se nachází mužský bod G, a může proto dojít i k vyvrcholení.
nahá se zakrytými prsy
Nuru masáž
Během japonské Nuru masáže vás žena namaže exkluzivním masážním gelem, který vyniká svou kvalitou, jemností, dlouhou účinností a díky přírodnímu složení regeneruje pokožku. Navíc má vlastnosti lubrikantu a nezanechává na pokožce mastný film. Masérka po vás bude klouzat svým nahým tělem, a dostane vás tak do naprosté extáze. Takto intenzivní prožitek může způsobit, že vyvrcholení dosáhnete již v průběhu masáže.

Znamení zvěrokruhu a láska

Každému z nás bylo do vínku dáno něco jiného. Existují ovšem jisté vlastnosti, které míváme společné, a to díky znamením, ve kterých jsme se narodili. Jak nás den, čas a místo narození ovlivňuje se můžeme dozvědět po přečtení charakteristiky daného znamení. V dnešním článku se dozvíte, jak jednotlivá znamení zvěrokruhu milují a prožívají city, na co se připravit a čemu se vyhnout.Astrologie a znamení zvěrokruhu

Beran

Je vášnivý, energický a čas od času tvrdohlavý. Beran vám dá najevo své sympatie pomocí flirtu a škádlení. Ve vztahu jsou velmi pozorní, romantičtí a chtějí se o vás postarat. Element ohně jim vhání do žil horkou krev tak si dejte pozor na občasné hádky.

Býk

Chcete-li partnera, který s vámi rád zůstane doma u filmu nebo se s vámi nadšeně vydá na dobrodružství, zvolte býka. Je (stejně jako beran) energický a když miluje, tak opravdu.

Blíženec

Nejen, že se s blížencem zasmějete, prožijete každý den naplno, ale můžete si být jistí, že když si vás vybere, je to napořád. Tito lidé se většinou bezhlavě zamilují, když jsou si jistí, že našli svou druhou půlku.

Rak

Pro raky je nejpodstatnější rodina a krb domova. Jsou velmi citliví a milují upřímně. Rak pro vás půjde až na konec světa a bude vás nosit na rukou. Jsou to snílci a romantici. Hledají pravou lásku a není těžké je zranit.

Lev

Stejně jako berany i lvy pohání oheň. Milují akci, společnost a vášeň. Hýčkají si své partnery a jsou věrní. Jsou dominantní a může se stát, že vám budou občas rozkazovat. To vše ale vyváží svou neutuchající láskou a péčí.Hvězdná obloha

Panna

Mohou být nestálé, nerozhodné a přecitlivělé. Rády si připadají potřebné a chtěné. Svou lásku vám budou dokazovat dárky nebo básněmi. S pannou se zaručeně nebudete nudit.

Váha

Rozvážná váha je vztahu harmonická, ráda utváří pohodový domov a klidnou atmosféru. V těžkých situacích vás uklidní a podrží. Je považována za nejsilnější znamení.

Štír

Jelikož štíři ne každému věří, svůj vztah berou velmi vážně a chrání si ho. Jsou extrémně vášniví a když je zraníte, dokáží vám to oplatit hned dvakrát.

Střelec

Energii střelce si zamilujete. Pro mnohé je těžké se usadit, rádi cestují a objevují. Pokud si ale najdou rovnocenného partnera, jsou schopni všeho nechat.

Kozoroh

Své city vyjadřují pomocí činů. Láska pro ně znamená mnoho a budou si ji střežit. Bývají štědří, pozorní a stát při vás.

Vodnář

Pro vodnáře je velmi těžké projevit emoce. Neznamená to, že je necítí, jen s nimi neumí naložit. Pokud jsou ale ve vztahu jsou opravdu milující a snesli by vám modré z nebe.

Ryby

Romantičtí, milující a štědří. Hledají ve vztahu hlubší význam a proto, pokud se ocitnete ve vztahu s rybou, buďte si jistí, že je to napořád.

Odvrácená strana lásky

Láska je tak krásné a libozvučné slovo, mnoho lidí po ní v životě touží, každý jí alespoň jednou v životě prožije a i přesto, že lásku doprovází příjemné pocity, může být i velmi nebezpečnou zbraní.

rozchod siluety

Opětovaná láska je jedním z největších darů v životě, ovšem jen málokdy trvá celý život a v dnešní moderní společnosti je čím dál složitější najít partnera, který bude ochoten se pro lásku k vám i obětovat. Současná generace mladých lidí je vychovávána k tomu, aby byli v životě flexibilní, úspěšní, pracovali na vysokých pozicích a starali se sami o sebe. Není výjimkou, že dnešní třicátníci nemají rodiny a žijí u svých rodičů, kde mají plný servis a soustředí se tak pouze sami na sebe. Je potom velmi těžké najít partnera pro život, který je ochotný ustoupit ze svých nároků, obětovat se pro druhého a dostát v životě nějakého kompromisu. Láska je svým způsobem znevažována a zlehčována. Takovéto chování je zřejmé už u teenagerů.

Právě teenageři jsou v tom nejcitlivějším věku a láska pro ně buď znamená vše, nebo vůbec nic. Dokážou se bezhlavě zamilovat nebo naopak lásku druhého neopětovat a v tom případě se k druhému nechovají citlivě, někdy jeho city až zneužívají. Mohou využívat zamilovanosti druhého k tomu, aby nabraly sexuální zkušenosti, aby jim pomáhali ve škole a podobně.

Je důležité mluvit se svými potomky o jejich vztazích. Zamilovaný teenager je snadným cílem pro využívání a po následném rozchodu je na tom psychicky velmi špatně. Můžou se dostavit úzkosti, frustrace nebo dokonce i depresivní stavy. V těchto stavech se teenager schopen přestat chodit do školy, uzavřít se před celým světem, anebo si v nejhorším případě i ublížit.
ruce zamilovaných

Je tedy nanejvýš důležité se svými dospívajícími dětmi mluvit o jejich vztazích, partnerech a případných rozchodech. Je nutné jim vysvětlit, že u vás jsou v bezpečí a můžou se vám se vším svěřit a vy jim pomůžete. Zapomeňte na rady našich babiček typu „v moři je plno ryb“, „tak hezká holka si někoho najde“, „první láska nikdy nevydrží“…. Tyto věty pouze zlehčují teenagerovu situaci a nijak mu tím nepomáhají. Je důležité si jej vyslechnout, nechat ho prožít smutek z rozchodu a být oporou.