Razítko patří do kanceláře

Razítko patří do kanceláře

Sešívačka, kancelářské sponky, razítka a další předměty jsou nedílnou součástí každého dne v kanceláři. Pokud takové věci v kanceláři nemáte, tak jste zkrátka bezradní a jen těžko se Vám Vaše práce bude vykonávat. Pokud máte však v práci takové kolegy, kteří Vám věčně berou Vaše věci, tak s tím zameťte. Firma razítka Praha, Vám vyrobí razítka na Vaše přání a bude jen na Vás, jaký text si určíte, nebo kolik řádků razítka budete chtít.

Razítka

Tato firma na razítka působí na trhu už nějaké roky a má s nimi ty nejlepší zkušenosti. Základem je u nich vždy zákazník a díky tomu rozjeli také výrobu razítek na počkání. Během celého dne je práce až nad hlavu a každému z nás se může stát, že zapomenete razítko v kanceláři. V tomto případě se můžete obrátit na rychlou volbu a ro na razítko na počkání. Výroba razítka zabere jen pár minut a razítka jsou vhodná i pro ostré kresby, či fotografie. Jejich základní náplň přitom vydrží až 20 tisíc otisků.

Razítka (2)

Mezi další sortiment, který firma nabízí, jsou antibakteriální razítka, která jsou speciálně upravená pomocí technologií 3G Silver. Díky tomuto ošetření se na razítku nezanechávají bakterie a viry a jsou proto pořád čistá. V této době jsou tyto razítka více, než žádaná. Mezi další nevšední razítka patří tak zvaná razítka kapesní razítka. Ty jsou ošetřeny speciálním krytem, který zabraňuje nechtěné otištění. Jde o ideální volbu na cesty, nebo na schůzky. Tudíž sebou nebudete muset tahat velké razítko z kanceláře.

Mezi další věci, které firma prodává, jsou vizitky. Těmi se firma zabývá již od roku 1992 a každá jejich vizitka je originální. Doba čekání je zde 2 dny nebo si můžete připlatit a budete mít vizitka na počkání.

Pokud tedy sháníte razítka, nebo vizitky, tak se podívejte na tuto osvědčenou firmu. Zaručeně nebudete litovat a konečně budete v kanceláři všichni spokojeni.