Potřebujete náhradní vybavení?

Potřebujete náhradní vybavení?

Často se ptáte, kam pojedete, abyste nějaké náhradní díly k bazénu mohli sehnat, nebo kde by jej mohli mít k dostání? Nemusíte se zbytečně potit u těchto otázek. Všechno velice pohodlně a snadno najdete i u nás na internetu. Naše nabídka skýtá mnoho různého druhu zboží a také prvků, které možná budete potřebovat. Sháňka je tak po různých potřebách, bazénové chemii, příslušenstvích, ale také materiálech nebo vlastních prvků, které často nenabízí žádné jiné společnosti, proto si občas nevíme rady, kam pro takové zboží zajet.

zahradní bazének

Hadice a něco více:

Ø Naše speciální hadice jsou z vysoce kvalitních materiálů.
Ø Všechny mají zabudovanou technickou koncovku, která pasuje do vaší technologie nebo lze připojit k bazénovému příslušenství.
Ø Samozřejmě jsou v různých délkách, takže si můžete pořídit tu, kterou podle potřeby nutně potřebujete využít. Jakkoliv dlouhá, máme možnosti na výběr.
Ø Také jsou dvě tloušťky a to: průměr 32 mm a 38 mm.
Ø Všechny mají podobu husího krku a jsou tak děleny po úsecích 1,1 m (u těch s menším průměrem 32mm) u těch druhých (s větším průměrem 38 mm) je to po úsecích 1,5 m.
Ø Jde o pružný plast, který odolává vlivům vody, ale také odolává slunečnímu UV záření.
Ø K bazénovému vysavači tak naprosto ideální případ těchto skvělých hadic.

Všechny tak budou plnohodnotnou součástí, kterou nemusíte shánět všude možně, ale zakoupíte velice jednoduše u nás. Z kvalitního materiálu, který vydrží a odolá:https://eshop.techneco.eu/Hadice

Děti a jejich hračky, také je musíte udržovat v čistotě

Stejně tak jako děti a jejich hračky, tak je nezbytné udržovat i vodu v čistotě a pořádku. Proto také máme na výběr z různých druhů čistidel, bazénové chemie, chlor šoky, ale také malých pomůcek jakými jsou teploměry, přístroje na měření ph a mnoho dalšího. Nezbytnou součástí jsou také filtrace, vysavače, které čistí, plachty které kryjí a chrání nebo nahřívají vodu a také různé zazimovače a čistící prvky.