Počasí a nejlepší online aplikace
Nezařazené

Počasí a nejlepší online aplikace

Kdo by nesledoval předpověď o počasí? Kdo by nechtěl mít přehled o tom jak bude a sledovat počasí s detailní předpovědí? A jelikož technologie jde neustále vpřed a stále přichází s něčím novým a inovativním, je tomu tak i v případě online aplikací o počasí, které jsou dostupné nejen pro počítač, tablet či telefon. Vzhledem k tomu, že některé aplikace poskytují velmi podrobný rozbor a předpověď, tak už se stává používání venkovního teploměru spíše raritou. Pro většinu je adekvátním ukazatelem počasí právě aplikace v mobilním telefonu či tabletu.
mrak a slunce 
 
Vhodné online aplikace o počasí aneb kterou zvolit?
 

  1. METEOR (+ přídavné moduly) – jedná se o aplikaci pocházející z české vývojářské dílny, která umožňuje mnoho variant v rámci nastavení, rovněž je velmi podrobným ukazatelem informací o počasí. Při sledování mapy je vidět směr, kterým se díváte, neboť tato aplikace funguje spolu s kompasem. Jako přínosné moduly lze zvolit „Aladin“ a „Sněhové zpravodajství“. Přepínání mezi těmito aplikacemi je velmi snadné.

netradiční mrak 

  1. WINDYTV/WINDYTY – aplikace je zdarma, je i v češtině. Jedná se údajně o zcela nejpřesnější předpověď počasí. Z tohoto důvodu je oblíbenou online aplikací i u profesionálních pilotů či také jachtařů a surfařů. Předpověď je uváděna v datech na mapě. Umožňuje předpověď počasí s výhledem až na dva týdny. Poskytuje informace zejména o větru, teplotě, tlaku i ohledně oblačnosti.

 

  1. YAHOO WEATHER – aplikace dostupná rovněž i v češtině. Je velmi zajímavě a přehledně řešena. Tím tak zaujme i náročnější uživatele svou nabídkou v rámci animovaných efektů, interesantních fotografií a značným množstvím dostupných map. Tato aplikace vás zaujme a získá svou přehledností a opravdu jen potřebnými údaji. Není zbytečně zahlcena nepotřebnými informacemi. Příjemnou věcí je možnost nastavení si oznámení, kdy budete informováni o aktuálním stavu počasí.

katedrála v dešti 

  1. YR.NO – aplikace, která si získala mnoho příznivců a stala se tak velmi oblíbenou. Hned však v úvodu je třeba zmínit, že se jedná o aplikaci, která je zdarma, avšak není v češtině, neboť je provozována norským meterologickým institutem. Předností je jednoduchost a zejména přesnost ohledně předpovědi. Důraz je zde kladen na preciznost. Vaše nacházející se poloha je zjištěna automaticky, avšak lze si i nastavit jakékoliv jiné libovolné místo.