Zábava v doprovodu záhad a hádanek

Zábava v doprovodu záhad a hádanek

Hledáte ideální způsob zábavy, který by oslovil nejen vás, ale i širší skupinu vašich přátel, kolegů nebo rodinných příslušníků? Není těžké dopracovat se k programu, který by byl zábavný a současně i trochu adrenalinový. Začněte tím, že se zaměříte na nabídku her, které jsou vhodné i pro dospělých. Uvidíte, že taková úniková hra Kutná Hora bude mít velký ohlas u lidí, kteří ji ještě neměli možnost vyzkoušet.otevřené dveře

Tajemná Enigma escape

V místnosti, ve které se za vámi zavřou dveře budete muset bojovat nejen s časem, ale i s vlastními schopnostmi. Bude zcela na vás, jak rychle a efektivně ve hře obstojíte. Tým hráčů, se kterým se pustíte do vyřešení hádanky si budete moct libovolně sestavit ze dvou až pěti hráčů.
Zúčastnit se exit game mohou i starší ratolesti od 15 let, takže pokud máte dospívající děti – neváhejte pro nich zorganizovat dobrodružství, které jich v době puberty perfektně rozptýlí.

Dvě hry a čas, který neúprosně běží

K dispozici pro vás budou 2 zcela odlišné hry. Samara vás překvapí předem promyšleným dějem, který bude navazovat na film zvaný Kruh. O tomto hororovém snímku jste jistě něco málo slyšeli, a pokud si ho dobře nepamatujete, podívejte se na něho pěkně z pohodlí domova. Tato hra prověří váš strach z děsivého prostředí, ve kterém se budete muset zaměřit na příčinu jejího problému.únikový východ
Dvojitý agentvám pro změnu poskytne příležitost zahrát si na pravého detektiva. Přesvědčte se, jak by vám tato úloha v životě seděla. Jestli si věříte natolik, že se do ní nebudete váhat pustit, pamatujte na to, že v případě dvojitého agenta není nikdy všechno patrné hned od začátku. Čeká na vás mnoho nečekaných překážek.
Na obě hry je vymezený časový limit, kterým je 75 minut.Pokud během tyto doby neuspějete, hra pro vás končí. Myslete ovšem pozitivně a berte únikovou hru jako výzvu, se kterou si snadno poradíte.