Tajemství masáží s vyvrcholením

Tajemství masáží s vyvrcholením

Jako předehru vám masérka může nabídnout společnou sprchu, při které se dokonale uvolníte a seznámíte se s jejími doteky. Při samotné masáži je obvykle zcela nahá nebo se dle vašich představ oblékne do svůdného spodního prádla, košilky nebo krajkových punčoch.
Žena často používá techniku body to body, při které se o vás tře celým svým tělem. Zažijete příjemné pocity od erotického napětí až po extrémní vzrušení. Z masáže si tak odnesete nezapomenutelný hluboký prožitek. Další nabízenou praktikou může být footjob, při které žena masíruje erotogenní zóny a intimních partie pomocí nohou.
nahá v županu
Jak už to u erotických masáží bývá zvykem, na konci vás čeká intenzivní orgasmus. Budete tak odcházet plní energie a může to být rovněž velkým přínosem pro vaše zdraví a psychiku. Není proto vůbec na škodu, když si přečtete souhrn pozitiv erotických masáží.
· Prokrvuje celé tělo a zlepšuje erekci.
· Ochrání vás před nemocemi.
· Zvyšuje chuť na sex.
· Zvedne vám náladu.
· Zmírňuje bolesti hlavy a svalů.
· Odbourává stres a únavu.
· Zajistí lepší spánek.
Tantrická masáž
Tantra masáž je unikátní rituál plný tělesné smyslnosti a něžné péče. K masírování žena často používá horké ručníky namočené v aroma lázni, ovívání a hlazení kožešinkami a peřím. Následuje smyslná masáž od hlavy až po konečky prstů u nohou, a to včetně intimních partií. Na vaše přání může být součástí tantrické masáže také masáž prostaty, na které se nachází mužský bod G, a může proto dojít i k vyvrcholení.
nahá se zakrytými prsy
Nuru masáž
Během japonské Nuru masáže vás žena namaže exkluzivním masážním gelem, který vyniká svou kvalitou, jemností, dlouhou účinností a díky přírodnímu složení regeneruje pokožku. Navíc má vlastnosti lubrikantu a nezanechává na pokožce mastný film. Masérka po vás bude klouzat svým nahým tělem, a dostane vás tak do naprosté extáze. Takto intenzivní prožitek může způsobit, že vyvrcholení dosáhnete již v průběhu masáže.