Sůl v bazénu

Sůl v bazénu

Máte rádi moře? Pokud máte rádi moře, tak to znamená, že máte asi i rádi mořskou vodu. Já jsem sice milovník moře, ale mořskou vodu moc nemusím. Tedy donedávna. Mám na ní totiž velmi špatné vzpomínky. Pamatuji si, že když mi bylo deset let a mému bratrovi jedenáct let, tak jsme jeli s rodiči na dovolenou k moři do Chorvatska. A hodně jsme se tam těšili. Věděli jsme sice, že moře je slané, ale v tom samém úžasu nadšení, jsme na to nějak zapomněli. Takže jsme s bratrem rychle utíkali do vody. A mohli jsme zjistili, že když se potopíme, tak nás budou štípat oči a škrábat krk. Ale musím vám říct, že to bylo opravdu hrozné.

Znáte solné doly?

A málem jsme se tam udusili, navíc oči mě pálily, že jsem neviděla ani na krok. Můj bratr tam začal brečet a skákat, že ho všechno svědí. Takže jsme rychle s rodiči utíkali do hotelu, kde jsme se s bratrem omyli obličej a pořádně jsme se napili nějaké vody. Bylo to docela super. Potom, když jsme si už zvykli na tu slanou vodu, tak jsme se nějak obrnili a už nám to ani nevadilo. A od té doby jsme si s rodiči řekli, že si na zahradě taky pořídíme bazén. Dali jsme si právě kvůli tomu mořskou sůl, která má dvacet pět kilo. Aby se nám to vyplatilo. Protože mořská dvaceti pěti kilová sůl to vydrží opravdu na hodně velký bazén.

V kuchyni sůl ráda nemám.

My máme sice dva bazény na zahradě, ale chtěli jsme právě do obou dvou dát mořskou sůl. A protože máme dvacet pět kilo mořské soli, která nám připomíná naše milované moře, takže jsme moc rádi. A pokud i vy máte rádi moře, které je ale od vás velmi daleko, tak si pořiďte mořskou. A taky mořskou sůl 25 kg https://www.bazenygluc.cz/morska-sul-25-kg.html, protože vydrží opravdu hodně dlouho. Myslím si, že vaše kůže vám bude vděčná, protože mořská sůl je na kůži opravdu hodně zdravá. Ze začátku vám to možná nesedne, než si na mořskou sůl zvyknete, ale později se tak obrníte, že o tom nebudete ani vědět. Navíc je to moc zdravé.