Průmyslová ložiska
Nezařazené

Průmyslová ložiska

Bez průmyslových ložisek se neobejdou nejrůznější technická zařízení. Při vzájemném pohybu jeho dílů totiž ložiska umožňují přenos síly.
Obraťte se na spolehlivého dodavatele průmyslových ložisek. Firma má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti v oblasti kompletního sortimentu ložisek a dalších produktů. Nabídka čítá několik desítek tisíc produktů. Průmyslová ložiska jsou pak dostupná v několika běžných provedeních.

ložisko

Sortiment průmyslových ložisek:

  • KULIČKOVÁ

Kuličková ložiska jsou k dostání v několika variantách. Jsou to především miniaturní, jednořadá, dvouřadá, s kosoúhlým stykem, vysokoteplotní, axiální, nerezová a další. Oproti ložiskům ze standardní ložiskové ocele jsou nerezová kuličková ložiska vysoce odolná vůči korozi způsobené vlhkostí.

  • VÁLEČKOVÁ

Válečková se stejně jako kuličková řadí mezi tzv. valivá ložiska. Mohou být jednořadá, dvouřadá, axiální nebo se zkříženými válečky.

  • SOUDEČKOVÁ

Soudečková ložiska se vyrábějí v provedení jednořadém, dvouřadém a axiálním.

  • KUŽELÍKOVÁ

V nabídce najdete kuželíková ložiska vhodná pro většinu aplikací, a to ve variantě jednořadé, dvouřadé, čtyřřadé a axiální.

průmyslové ložisko

  • JEHLOVÁ

Mezi jehlovými ložisky najdete variantu s vnitřním nebo bez vnitřního kroužku či s lisovanými pouzdry. Pro lehké konstrukce můžete pak využít jehlové klece.

  • KLUZNÁ

Kluzná ložiska zajistí hladký a plynulý chod. Jsou ideálním řešením pro otáčivé anebo kývavé pohyby. Vybrat si můžete z pouzder určených do různých pracovních podmínek.

Další potřebné příslušenství
Z dalšího příslušenství by vám pak mohla přijít vzor upínací a stahovací pouzdra, koncové matice a pojistné podložky.
Valivé elementy
Valivé elementy v podobě kuliček a jehel z kalené ložiskové oceli jsou dostupné v různých tvarech a rozměrech. Jedná se především o kuličky, válečky a jehly z kuličkové oceli.