Nový design

Nový design

Je logické, že každý člověk to chce mít doma úplně pěkně zařízené. A já jsem samozřejmě nebyla výjimkou. Taky jsem vždycky snila o tom, že to budu mít dobře pěkně udělané, protože chci mít doma vždycky všechno dokonalé a pěkně uspořádané. A jsem takový perfekcionista, tak se mi nikdo nemůže divit, že stále doma stěhuji nábytek anebo vymýšlím různé kreace, jak bych to doma mohla změnit a vylepšit. A protože bydlím v Praze, tak jsem navštívila interiérové studio v Praze. Líbí se mi to, protože na toto studio mám samé chvály. Byla jsem překvapená, když na webové stránce by design.cz tady slibují, že změní vaše bydlení na skutečný domov.

Dbám na svůj interiér.

Byla jsem velice překvapená že jsou tady zkušení architekti z precizního realizačního týmu. Dělají nám opravdu krásné bydlení, ve kterém se budete cítit opravdu jako v bavlnce. A taky se mi líbí, že jsou tady fotografie, galerie, kde je ukázané vše, jak vypadalo něco před a po. Tohle právě opravdu skvělé, protože si člověk alespoň může udělat obrázek takový, aby věděl, jak třeba například jeho budoucí bydlení bude vypadat. Interiérové studio v Praze je další kvalitní věc, kterou by každý člověk mohl vyzkoušet. Taky se nemusíte bát, že byste třeba za to dali opravdu hodně peněz.

Mám ráda pěkný design.

Tady to všechno je v mezích normy a byla jsem opravdu překvapená, když jsem se taky ozvala, že bych chtěla změnu kuchyně. A tak udělala jsem opravdu změnu kuchyně a obývacího pokoje. A potom jsem byla velice překvapená, že efekt byl opravdu dokonalý, změna stoprocentní a cena nebyla tak vysoká, jak jsem si představovala. A pokud i vy hledáte nějakou změnu ve vašem interiéru, tak se nemusíte zbytečně namáhat a nechat změnu na profesionálech. Jsou tady jen samí profesionálové, takže budete mít jistotu, že výsledný efekt bude dokonalý. Já sama jsme si řekla, že si nechám upravit ještě ložnici.