Nevíte si rady s bydlením?

Nevíte si rady s bydlením?

Komfortní bydlení bez problémů je snem většiny lidí. Jenže většina lidí si neuvědomuje, že nemají potřebné znalosti na to, aby dokázali navrhnout svoje bydlení tak, aby v něm nic nechybělo a všechno na sebe plynuje navazovalo. Vymyslet kompletně všechny pokoje a dispozici bytu či domu není snadné. Je potřeba vzít v potaz nejen požadavky lidí, kteří v domácnosti budou bydlet, ale také rozmístění rozvodů vody, plynu, elektřiny a odpadů, na což mnoho lidí zapomíná. Vytvořit bydlení opravdu není jen o tom vybrat si nábytek a barvy dekorací. Bytový architekt v Praze vám vykouzlí skvělé bydlení.

dětský pokoj

Naše studio ví co a jak
Potřebujete vymyslet dětský pokoj nebo třeba kuchyni? Obraťte se na nás. Prohlédneme si prostory, které je potřeba zpracovat, a pokud budete souhlasit, můžeme se pustit do práce. Po prohlídce vytvoříme několik návrhů, které po konzultaci s vámi můžeme ještě změnit. Poté přichází na řadu vizualizace, kde uvidíte zpracovaný návrh. Pokud budete spokojeni, buď vám návrh předáme a vy si jej necháte zrealizovat kde chcete, nebo naše spolupráce může pokračovat až do předání kompletně hotového díla.

kuchyňská linka

Proč si vybrat architekta?
Architekt má vysokoškolské vzdělání, díky kterému umí pracovat nejen s inženýrskými sítěmi, ale především se statikou. Pokud chcete například bourat příčky nebo naopak stavět podkroví, určitě je vhodné si architekta najmout, abyste měli jistotu, že váš dům bude staticky zcela v pořádku. Nejde jen o design, který je pro bydlení také důležitý, ale především o funkčnost. Společně vytvoříme něco, co se vám bude určitě líbit. Výsledkem bude bydlení, které předčí vaše očekávání. Podívejte se realizace předchozích spoluprací, kdy jsme pro klienty tvořili nejen jednotlivé pokoje, ale i celé byty či domy. Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě, a proto se vždy snažíme zapracovat všechny požadavky, které klienti mají.