Stahujte z Facebooku online

Stahujte z Facebooku online

Facebook jistě znáte, protože se jedná o velmi populární sociální síť, kdy profil na ní si může založit každý. Stahování souborů zajistíme přes web.

Stahujte z Facebooku online

Účet zdarma

Tuto síť jistě není potřeba zdlouhavě představovat, protože se jedná o jednu z prvních, která získala masivní dosah, přičemž ten si v určité míře drží i v dnešní době. Místo zdlouhavých popisů můžeme hned jít a založit si vlastní účet, tedy pokud už nějaký nemáte. Je to totiž zcela zdarma a jediné co potřebujeme je internetový prohlížeč, internet a email. Na tom potvrdíme registraci a hned se nám otevře Facebook v plné kráse.

sociální síť

Na hlavní stránce můžeme vidět příspěvky z různých skupin a od různých lidí, které sledujeme, takže je máme hned po ruce. Zrovna tato platforma má výhodu v tom, že příspěvky můžou být fotky, zvuk, obrázky, psaný text a jiné formáty, což umožňuje si s nimi vyhrát. Stejně tak my si můžeme publikovat příspěvky, přičemž za to nemusíme také zaplatit ani korunu. Další části je chat, který je spojený s aplikací Messenger, který můžeme mít v mobilu a snadno tak komunikovat se svými přáteli a blízkými.

Uložení obsahu

Vzhledem k velkému množství obsahu si tu každý může vybrat ten, který se mu líbí, což platí i o tvůrcích. Často se stane, že se nám nějaký příspěvek zalíbí a chtěli bychom si jej uložit třeba pro pozdější zhlédnutí či ukázat jej někomu. Proto je tu možnost uložení, která nám příspěvek uloží. Můžeme si takto tvořit různé složky a podobně. V čem je háček? Příspěvky se nám ukládají na tuto platformu, takže k jejich zobrazení potřebujeme internet.

sociální sítě

Facebook jiné uložení neumožňuje, ovšem my to můžeme obejít přes Facebook video downloader Stahujvidea. Stačí do něj totiž vložit odkaz a on si na dané stránce najde obsah, který je vhodný ke stažení. Vy si zvolíte, v jakém formátu a kvalitě jej chcete, přičemž potom už začne stahování do zařízení, a proto je celý proces rychlý a zvládne jej i začátečník na internetu. Tento web umožňuje stahovat obsah i z jiných platforem, takže jej můžete skutečně využívat naplno a zdarma.