Složitá technologie
Informační technologie mě velmi zajímaly. Věděla jsem, že nám lidem velmi usnadňují život. Navíc informační technologie je taky prima v tom, že se nenudíte. A nudíte se někdy nebo máte stále co dělat? Anebo máte pořád co na práci? To já, když se nudím, tak zapínám počítač, a to s radostí. A můžu tam dělat co chci. Počítač je takový vlastně celý svět. Tam můžete dělat úplně cokoliv, a tak abych byla něčím zabavená, řekla jsem si, že se naučím informační technologie. A musím říct, že je to docela složité, i když s počítačem umím zacházet perfektně, tak informační technologie pro mě byly docela složité. A byla jsem z toho velmi překvapená, protože jsem si řekla, že už nic složitého být nemůže. Ovšem jak jsem zjistila, tak technologie jsou asi výjimka.
Ne tedy asi ale určitě. Vždyť vývoj jde pouze dopředu. A proto informační technologie jsou opravdu složité. Někdo se s tím asi narodí, že rozumí všemu. Někdo může být technický typ a někdo ne a záleží také na tom, na co máme jakoby geny, i když to na to nemá asi moc velký vliv. Podle vědců, geny nemají geny na nic vliv. Tedy jako mají, ale není toho moc a není to tak moc podstatné.
A proto jsem si řekla, že se informační technologie raději naučím sama, že to bude lepší. A abych v tom byla ještě více dokonalá, tak jsem si řekla, že si taky o tom pořídím, jakou knihu. Mám už doma dost časopisů o počítači a taky o informační technologií. Musím říct, že je to velmi zajímavé téma. A pokud nevíte, o čem se někde bavit. Tak určitě ve společnosti se můžete bavit o informační technologií. Toto téma absolutně nikoho neurazí. Budete mít mnoho času se o čem bavit. Navíc se rozhovor taky může dostat do té situace, že se taky něco dalšího nového naučíte, což je podle mě jistě prima. Podle mě se člověk má stále co učit. Já se tady moc ráda učím, těší mě to a naplňuje.