Práce na jedno kliknutí!

Práce na jedno kliknutí!

Práce na jeden klik na jednom místě!

Hledáte-li práci v Plzni nebo v blízkém okolí, nemusíte už filtrovat spoustu webových portálů, abyste dohledali zaměstnání, které by vás bavilo a živilo. Spolu s vámi tvoříme trh práce. My nabízíme, vy si určujete, co si zvolíte.

Ale abyste mohli zvolit, je třeba být informovaný a být vždy o krok napřed. To vám dopřeje náš h l í d a c í p e s !

Nechte hlídacího psa vyčenichat práci snů.

hlídací pes

Aktivujte si na webovém portálu brigády Plzeň Hitprace.cz našeho hlídacího psa a běžte se vyluftit ven. Náš hlídač odvede práci za vás. Od vás požaduje pouze vaši e-mailovou adresu, kterou navolíte, stejně tak jako nastavení lokality, kde by se vám líbilo pracovat. Vy si můžete zvolit i počet kilometrů, v jaké vzdálenosti by měl potencionální zaměstnavatel být či místo výkonu práce. Pak jen zadáte obvyklý souhlas se zpracováním osobních údajů, které použijeme jen a pouze pro tuto záležitost a náš hlídač vám bude posílat do vaši e-mailové schránky relevantní nabídky zaměstnání. Máte to bez práce a bez starostí. Vy si pak jen prohlédnete novou zásilku pracovních nabídek a rozhodujete se sami.

Reagujete na nabídky zaměstnání jako první!

Právě díky službě „HLÍDACÍ PES“ budete mít pracovní nabídky ve vaší e-mailové schránce jako první a jste o krok ne-li míli, napřed. Můžete tak reagovat jako první a k tomu byste měli mít už připravený životopis, který jen s motivujícím dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u toho či onoho zaměstnavatele pracovat – odešlete. Nezapomínejte svůj curriculum vitae běžně aktualizovat a případně operativně upravovat pro jednotlivé zaměstnavatele.

hledat zaměstnání

Aktualizujeme, aktualizujte!

Právě tak, jako aktualizujete svůj životopis, tak i my aktualizujeme každodenně pracovní nabídky v Plzni a jejím blízkém okolí. V současnosti za poslední týden přibylo třicet jedna pracovní nabídka a za poslední měsíc se na portále objevily žádosti zaměstnavatelů pro padesát sedm uchazečů! I vy můžete být jeden z nich!